MiiR - Tumbler Biały - Kubek 350 ml

MiiR - Tumbler Biały - Kubek 350 ml

MiiR Tumbler to stalowy kubek o podwójnych ściankach i pojemności 350 ml. Jest wytrzymały, elegancki i utrzymuje temperaturę napoju. Sprawdzi się niezależnie od tego czy chcesz cieszyć się ulubionym napojem w domu, w biurze, czy w biegu.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

- PODWÓJNA ŚCIANKA Z IZOLACJĄ PRÓŻNIOWĄ WYKONANA W TECHNOLOGII THERMO 3D™ ZAPEWNIA UTRZYMYWANIE TEMPERATURY ZARÓWNO GORĄCYCH, JAK I ZIMNYCH NAPOJÓW.

- ŚCIANKI SĄ WYKONANE Z WYSOKIEJ JAKOŚCI STALI NIERDZEWNEJ 18/8, O KLASIE DO ZASTOSOWAŃ MEDYCZNYCH. ZEWNĘTRZNA ŚCIANKA JEST MALOWANA PROSZKOWO W TECHNOLOGII HARDSHELL™. UŻYTY MATERIAŁ NIE PRZEJMUJE SMAKU NAPOJU I NIE NADAJE MU METALICZNEGO POSMAKU.

- KUBEK JEST WYPOSAŻONY W POKRYWĘ Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BEZ BPA Z USZCZELKĄ. NALEŻY ZAZNACZYĆ, ŻE NIE JEST TO JEDNAK TYPOWY KUBEK TERMICZNY - POKRYWA MA STALE OTWARTY USTNIK. POKRYWA POMAGA UNIKNĄĆ PRZYPADKOWEGO ROZLANIA NAPOJU I UTRZYMAĆ TEMPERATURĘ NAPOJU PRZEZ DŁUŻSZY CZAS, JEDNAK NIE JEST W PEŁNI SZCZELNA.

- KOMPATYBILNY Z SAMOCHODOWYMI UCHWYTAMI NA KUBKI.

- ZALECA SIĘ MYCIE RĘCZNE, JEDNAK KUBEK MOŻE BYĆ MYTY W ZMYWARCE, NA GÓRNEJ PÓŁCE.

- KAŻDY PRODUKT JEST OZNACZONY KODEM UMIESZCZONYM NA SPODZIE. ZAREJESTRUJ KOD NA STRONIE I DOWIEDZ SIĘ JAKI PROJEKT ZWIĄZANY Z OCHRONĄ ŚRODOWISKA WSPARŁEŚ POPRZEZ SWÓJ ZAKUP!

- POJEMNOŚĆ: 350 ML

- KOLOR: BIAŁY

- MATERIAŁ: STAL NIERDZEWNA I TWORZYWO SZTUCZNE

109,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 109,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie