Nasz styl palenia nie uznaje kompromisów!

o_nas.png

Dążymy do tego, by w pełni oddawał drzemiący w surowym ziarnie potencjał. Przyświeca nam jednocześnie zasada, że w tej całej kawowej różnorodności każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego nie ustajemy w ciągłych poszukiwaniach i selekcjonujemy najrozmaitsze kawy, by zaspokoić najbardziej wymagające kubki smakowe.


Po ponad dekadzie w branży, z dwuosobowej firmy importującej włoską kawę wyewoluowaliśmy do rzemieślniczej palarni kawy.

Klientem opiekujemy się kompleksowo. Oprócz kaw najwyższej jakości, pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt wraz ze sposobem na jego finansowanie, przeszkolimy w każdym zakresie mieszczącym się w kawowej tematyce, a oferowany sprzęt serwisujemy przez 7 dni w tygodniu.


Kierujemy się estetyczną prostotą i minimalizmem,

by w gąszczu niekończących się informacji odnalezienie swojej kawy — odpowiadającej naszym osobistym preferencjom było przyjemnością, a jasno prezentowane treści skupiały uwagę na tym co najistotniejsze: smaku.

o-nas2.png

Wyjątkiem — zresztą potwierdzającym tę regułę, są niegdysiejsze kawy miesiąca, których paczki zdobiły grafiki tworzone przez rozmaitych artystów.


Od niedawna w temacie zamieszał nieco Axel, nasza palarniana maskotka,

która wtargnęła na magazyn i przejęła jedno z opakowań… Nad tym wszystkim (włącznie z niesfornym i „przekofeinowanym” Axelem) pieczę sprawuje zespół pasjonatów, których historia niejednokrotnie rozpoczynała się od dorywczej pracy w kawiarni, a przeistoczyła w pełnoetatową podróż za jeden uśmiech.


Podczas tej podróży ambitnie dążymy do nieosiągalnej doskonałości,

każdy w swojej dziedzinie i w zgodzie ze swoimi umiejętnościami, abyśmy wspólnymi siłami dostarczyli Ci produkt satysfakcjonujący pod każdym względem. Czego żywym dowodem jest nasz head roaster, Wojciech Rzytki, który po wielu latach wytężonej pracy może pochwalić się zdobyciem tytułu vice-Mistrza Polski Roastingu w 2023 roku.

Wojteczek-mistrz-16_9.png