fbpx
Team - Coffeelab
1675
page-template-default,page,page-id-1675,theme-bridge,bridge-core-2.3.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-23.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

Team

Brand Manager

Aleksandra Ossowska

ALEKSANDRA OSSOWSKA

BRAND MANAGER
E-MAIL: aleksandra.ossowska@coffeelab.pl

Z branżą specialty związana od stycznia 2017 roku kiedy to pasja do picia dobrej jakościowo kawy stała się częścią jej pracy.
Pracę w CoffeeLab zaczęła od rebrandingu, aktualnie zajmuje się tworzeniem projektu kaw miesiąca z polskimi artystami, odpowiada za social media, stronę wizualną marki czy content marketing począwszy od pomysłu, realizację aż po wprowadzenie go na rynek.
Mimo pracy na stanowisku Brand Managera stale szkoli się aby praca, którą wykonuje była bardziej rzetelna a kontakt z klientem podparty był merytoryczną wiedzą z zakresu wiedzy o kawie.

Szkolenia

PIOTR MRÓZ

PIOTR MRÓZ

HEAD COFFEE TRAINER
E-MAIL: piotr.mroz@coffeelab.pl
mobile: +48 509 315 310

Przez trzy lata pracował w kawiarniach speciality w Warszawie. Kawa to jego pasja. Rozwija ją poprzez szkolenia zakończone uzyskaniem certyfikatów SCA Brewing Pro oraz Sensory Intermediate. W wolnym czasie przygotowuje się do różnych kawowych wydarzeń, co w roku 2019 zaowocowało zajęciem drugiego miejsca w Mistrzostwach Polski Aeropress. Korzystając z doświadczeń w startach, odbył kurs sędziowski World Competitions Educational Program. Zebrane doświadczenia przekazuje od listopada 2018 roku na szkoleniach w CoffeeLab.

Palarnia

WOJCIECH RZYTKI

WOJCIECH RZYTKI

HEAD ROASTER
E-MAIL: wojciech.rzytki@coffeelab.pl

Pracuje w CoffeeLab od 2015 roku, dwa lata później objął stanowisko Head Roastera co znaczy, że zajmuje się paleniem kaw z oferty ale zanim to nastąpi selekcjonuje wybór zielonego ziarna od najlepszych dystrybutorów, nadzorując przy tym pracą całej palarni.
Swoją wiedzę i umiejętności pogłębiał na kursach SCA tj. Green Grading i Roasting.
W 2018 odbył podróż do Kolumbii gdzie udało mu się zobaczyć drogę sadzonki od momentu posiania do zaparzenia z niej pysznego naparu.
Na co dzień lubi pić słodkie naturale ale też owocowe espresso.

irek_majewski

IRENEUSZ MAJEWSKI

YOUNG ROASTER
E-MAIL: palarnia@coffeelab.pl

EDYTA BARTOSIEWICZ

EDYTA BARTOSIEWICZ

PRODUCTION ASSISTANT
E-MAIL: edyta.bartosiewicz@coffeelab.pl

Pierwsze kroki przy ekspresie stawiała w 2015 roku, natomiast kawą jakości specialty zajmuje się od 2016r. Doświadczenie zdobywała w jednej z podwarszawskich kawiarni, ale przede wszystkim w branży eventowej. Ma na swoim koncie także starty w kawowych rywalizacjach, m.in. finał Best Barista Cafe Vergnano 2019 czy Mistrzostwa Polski Coffee in Good Spirits.
W CoffeeLab zajmuje się kawą na wczesnym etapie produkcji – pracując w palarni odpowiada za przyjmowanie i realizację zamówień klientów z całej Polski.

Sprzedaż

foto_blank

JULIAN KLEINDIENST

KEY ACCOUNT SPECIALIST
E-MAIL: julian.kleindienst@coffeelab.pl
MOBILE: +48 690 893 600

krzysztof_golawski_cl

KRZYSZTOF GOŁAWSKI

KEY ACCOUNT SPECIALIST
E-MAIL: krzysztof.golawski@coffeelab.pl
MOBILE: +48 531 10 60 10

PIOTR BEZLER

PIOTR BEZLER

KEY ACCOUNT SPECIALIST
E-MAIL: piotr.bezler@coffeelab.pl
MOBILE: +48 570 008 650

MICHAŁ KOŁODZIEJSKI

MICHAŁ KOŁODZIEJSKI

KEY ACCOUNT SPECIALIST
E-MAIL: michal.kolodziejski@coffeelab.pl
MOBILE: +48 507 130 885

Logistyka

DOSTAWY / WARSZAWA

ROBERT MILEWSKI

ROBERT MILEWSKI

LOGISTIC MANAGER

ROBERT KŁOSIŃSKI

ROBERT KŁOSIŃSKI

LOGISTIC MANAGER